Warsztaty wianków jesiennych

  • lis 20, 2017

We wrześniu zorganizowałyśmy warsztaty z okazji zbliżającej się astronomicznej jesieni. Słoneczna i ciepła pogoda sprzyjała atmosferze warsztatów. Grupa energicznych i wspaniałych dziewczyn zebrała się w naszej pracowni.

Każdy otrzymał wianek z brzozy i zaczynał wybierać swoją zieloną bazę do wianka, żywotnik, cyprysik, eukaliptus i inne odmiany zieleni. Następnie dziewczyny wybierały sobie kolorowe dodatki do wianków, były suszone hortensje, owoce lasu, bawełna i wiele innych.

Niesamowite było patrzeć, jak każdy wianek w miarę upływu czasu zmienia się w coś pięknego, każdy był inny, wyjątkowy. Każda z dziewczyn była dumna ze swojego dzieła i z przyjemnością zawiesiła go na ścianie lub drzwiach swojego domu.

Atmosfera była idealnie jesienna. Gorące herbaty i nalewka z róży. Grzanki z gruszkami i kozim serem i przepyszny czekoladowy deser z malinami z babcinego ogródka.

Każda z dziewczyn zabrała swoje dzieło przybrane kolorowymi wstążkami do domu. Otrzymały również słoiczek miodu z naszej zaprzyjaźnionej pasieki.

fot. Joanna Rytter Fotografia

 

YOU MIGHT ALSO LIKE