Stół świąteczny

  • gru 21, 2017

Nic nie sprawia nam większej radości w czasie świąt niż stylizacja wigilijnego stołu. W tym czasie kiedy rodzinka pichci i krząta się po kuchni razem z rodzeństwem jesteśmy odpowiedzialni za dekoracje stołu. Możemy wtedy trochę zwolnić, pobawić się dekoracją, ustawianie świec, serwetek zanim cała rodzina zbierze się wokół stołu.

Każdego roku staramy się aby paleta kolorów była inna. W tym roku zainspirowałyśmy się minimalizmem. Piękny oliwkowo złoty jedwab przerzucony jako bieżnik, świece, dużo świec! Wybrałyśmy w tym roku złote gałązki brzozy, gałązki olchy i anemony. Klasyczna biała zastawa w zestawieniu ze szklanymi wazami i złotem wygląda fantastycznie. Kochamy ciekawe i naturalne materiały, zamiast oliwkowego jedwabiu można wybrać len, który na drewnianych stołach będzie wyglądał bardzo naturalnie.

W naszym domu liczba naczyń przewija się przez stół w niesamowitym tempie, ale zachęcamy do przygotowania osobnego stolika np. na słodkości, stolik z winem, lemoniadą, na co tylko będziecie mieć ochotę. W całym domu unosi się zapach palonych świec i dymu z kominka co powoduje, że najchętniej byśmy się stamtąd nie ruszali i całą noc rozmawiali, grali w gry i dobrze się bawili.

O to właśnie chyba chodzi w świętach, o czas z najbliższymi.

 

Wesołych, ciepłych i rodzinnych Świąt kochani!

Aga i Ala

 

 

 

 

Fotografia: joannazawislanfoto
Kwiaty i dekoracja stołu: babie lato
Modelka:  haukotella
Sukienka: mariezelie
Biżuteria: syncretJewellery
Papeteria: agapisze
miejsce: milkeventstudio

  1. Elite Wedding

    21 grudnia, 2017

    Dobra robota! Oby więcej takich wspólnych realizacji 🙂

Comments are closed.