Zamek Krzyżtopór

  • maj 6, 2018

Wczesną wiosną miałyśmy okazje zorganizować sesję w przepięknych ruinach zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Wgłębiając się w historię miejsca, dowiedziałyśmy się, że powstał w 1 połowie XVII wieku i była to największa budowla pałacowa w Europie przed powstaniem Wersalu. Został zbudowany w latach 1627-1644 przez wojewodę Krzysztofa Ossolińskiego w stylu włoskim. Bardzo zaciekawiło nas to miejsce, ponieważ spędziłyśmy tutaj prawie całe dzieciństwo i dopiero po jakimś czasie odkryłyśmy ile ma nam do zaoferowania. Jednocześnie chciałyśmy pokazać możliwość zorganizowania ślubu w nietypowym miejscu.

Wybierając kolorystykę do sesji sugerowałyśmy się przepięknym piaskowym kolorem zamku i chciałyśmy jeszcze bardziej podkręcić kolor.

Stół zastawiłyśmy wspaniałą lokalną ceramiką, dodałyśmy lekkie i delikatne materiały co w połączeniu ze zwiewnymi kwiatami wyglądało subtelnie i naturalnie.

Wiktoria ze swoją niezwykłą urodą, ubraną w zjawiskową suknie ślubną, która pięknie kołysała się na wietrze dopełniła całość sesji.

Z całego serca dziękujemy i polecamy

Miejsce /  Zamek Krzyżtopór

Kwiaty i dekoracje / Babie Lato

Fotograf / Elite Wedding

Ceramika / Mleko living

Ceramika 2 / Kooe studio

Papeteria / Wedding Mark

Suknia / Warsaw Poet

Modelka / Wiktoria Kowalska

Jedwabne tasiemki /  September

YOU MIGHT ALSO LIKE