JESIENNE WARSZTATY

Warsztat dwudniowy | 5-6|10|2019

 

Dołącz do nas na dwudniowy warsztat i dowiedz się jak stworzyć jesienną i inspirowaną naturą aranżację wykorzystując najlepsze dostępne sezonowo kwiaty, owoce i gałęzie. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać jesienne kwiaty,  rośliny, gałęzie.

Poziom warsztatów odpowiedni jest zarówno dla początkujących osób, które uwielbiają kwiaty i chciałyby nauczyć się o nich więcej, jak również dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o naturalne i dzikie kompozycje. Podczas kursu będziemy korzystać z najpiękniejszych jesiennych kwiatów, gałęzi, traw. Nauczycie się komponować luźne, dzikie i romantyczne kompozycje w wazie oraz wspólnie stworzymy kwiatowe instalacje idealne na wiosenną ceremonię.

Zwrócimy uwagę na budowę, kolory, linie i ruchy w aranżacjach.

Oprócz praktycznych technik i kompozycji porozmawiamy o paletach kolorystycznych, barwach i tonacjach i o sezonowości kwiatów. Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i opowiemy o naszej filozofii i i stylu. Poruszymy również temat branży ślubnej, obecnych trendach i negocjacjach z klientami.

Na zakończenie każdą kompozycje uwieczni fotograf. Zachęcamy również do zabrania ze sobą własnych aparatów fotograficznych (warsztaty są świetną okazją do nauki i ćwiczenia fotografii kwiatów). Będziemy wspólnie tworzyć sceny z aranżacjami, za pomocą naturalnego światła, pięknych rekwizytów, materiałów i ceramiki.

HARMONOGRAM – 5.10.2019

 

10:00 – 13:00

Kompozycje w wazie

Pokażemy Wam, jak komponować niskie, naturalne aranżacje z wykorzystaniem najlepszych jesiennych kwiatów i liści, następnie każdy uczeń wykona swoją aranżacje

Teoria

Porozmawiamy o paletach kolorystycznych, barwach i tonacjach, o sezonowości kwiatów, poruszymy temat branży ślubnej, obecnych trendach

LUNCH 13:00 – 13:45

14:00-17:00

Demonstracja dużej instalacji bukietowej

Pokażemy Wam jak stworzyć dużą aranżację bez użycia gąbki florystycznej, którą będziecie mogli wykorzystać podczas ceremonii zaślubin czy w kościele. Wykorzystamy jesienne gałęzie do stworzenia bazy a następnie użyjemy przepiękne kwiaty do wypełnienia przestrzeni.

Aranżacja

Korzystając z dostępnych, rekwizytów, naturalnych materiałów i ceramiki stworzymy aranżacje. Różnorodne kompozycje w połączeniu z pięknymi rekwizytami stworzą wspaniałą bazę do portfolio

Fotografia

Każdą kompozycje uwieczni fotograf.
Zachęcamy również do zabrania ze sobą własnych aparatów fotograficznych (Będziecie miały świetną okazję do nauki i ćwiczenia fotografii kwiatów).

HARMONOGRAM – 6.10.2019

 

10:00 – 13:00

Bukiet ślubny

Zaczniemy od demonstracji a następnie stworzycie bukiet ślubny inspirowany ogrodem, skupimy się na mieszaniu kolorów, strukturach i tworzeniu luźnego naturalnego kształtu, każdy bukiet wykończony będzie jedwabnymi wstążkami.

LUNCH 13:00 – 13:45

14:00-17:00

Ceremonia zaślubin

Wspólnie stworzymy piękną ceremonię, wykorzystując najpiękniejsze jesienne kwiaty i liście.

Teoria

Porozmawiamy o dużych instalacjach kwiatowych, technikach, sposobach montażu i podzielimy się naszym podejściem do budowy instalacji na wesela i wydarzenia, poruszymy również tematykę metod instalacji bez użycia gąbki florystycznej.

Aranżacja

Korzystając z dostępnych, rekwizytów, stworzymy piękną jesienną przestrzeń.

Towarzyszyć będzie nam Pani Młoda.

Fotografia

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Miejsce warsztatów: Kraków

Kwota warsztatów obejmuje:

instrukcje i wiedzę przekazywaną przez Babie Lato
kwiaty, rośliny i wszystkie dodatki
profesjonalne zdjęcia do Twojego portfolio
kawa / herbata, napoje, przekąski, lunch
nawiązywanie nowych znajomości

Aranżacje będą profesjonalnie stylizowane i sfotografowane do wykorzystania w portfolio i na portalach społecznościowych.

Cena warsztatu: 1 dzień – 1000 zł/ II dzień – 1200 zł/

przy zakupie 2 dni całość: 2000 zł
10:00 – 17:00

 

Ilość miejsc ograniczona
Rezerwacja miejsc: aga@latobabie.pl / 537 450 444
Aby zarezerwować miejsce, wymagana jest pełna płatność.

Płatność nie podlega zwrotowi.

fot. Kornelia Kruczek Photography