Warsztaty

Warsztaty 2020

 Warsztaty florystyczne przygotowane dla Was obejmują podstawowe techniki tworzenia bukietów ślubnych i kompozycji w wazie. Każde warsztaty rozpoczynamy od pokazu a następnie każdy z uczestników tworzy własne aranżacje przy użyciu sezonowych kwiatów i roślin.

Warsztaty odpowiednie są dla osób zajmujących się układaniem kwiatów na różnych poziomach, od początkujących domowych potrzeb do profesjonalnych szukających rozwoju.

Kliknij w poniższe daty i dowiedz się więcej!

KOMPOZYCJA

BUKIET

Nasze weekendowe kursy profesjonalne zapewniają podstawowe umiejętności i techniki tworzenia bukietów ślubnych, kompozycji w wazie, instalacji, ceremonii zaślubin. Warsztaty rozpoczynają się prezentacją, następnie każdy z uczestników tworzy swoje aranżacje, otrzymuję wiedzę teoretyczną i informacje zwrotną o jego pracy.

Oprócz praktycznych technik i kompozycji poruszamy tematykę palet kolorystycznych, barw i tonacji, sezonowość i trwałość kwiatów i wiele innych. Dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i opowiadamy o naszej filozofii i i stylu. Poruszamy temat branży ślubnej, obecnych trendach i negocjacjach z klientami.

Kurs i aranżacje są profesjonalnie stylizowane i sfotografowane do wykorzystania w portfolio i na innych portalach społecznościowych.

Kliknij w poniższe daty i dowiedz się więcej!

PROFESJONALNE WARSZTATY FLORYSTYCZNE

POPRZEDNIE EDYCJE